Uwaga !!! zmiana terminu dnia prac gospodarczych w Garbowie na dzień 4 sierpnia br.

Ze względów organizacyjnych i ograniczoną dostępność naszych członków w pierwszym proponowanym terminie  , informujemy że  przekładamy na dzień 4 sierpnia br. ( sobota ) dzień prac gospodarczych w obwodzie łowieckim nr 145 Garbów. W tym dniu będą wykonywane prace remontowo-porządkowe  na kwaterze myśliwskiej jak i na terenie bazy łowieckiej – porządkowanie stodoły i magazynku na karmę oraz prace przy ogrodzeniu działki .

Zachęcamy do wzięcia udziału w tej akcji bowiem jest to doskonała okazja do spędzenia czasu wspólnie z naszą garbowską Bracią łowiecką. Zbiórka 4 sierpnia br. ( sobota ) na bazie łowieckiej o godz. 8.00. Koordynatorem prac jest Gospodarz obwodu łowieckiego oraz Gospodarz Bazy łowieckiej. Po zakończeniu prac zapraszamy wszystkich uczestników na integracyjnego grilla , a po nim będzie jeszcze czas na wieczorną zasiadkę.

Uzupełnienie

Nasi terenowi koledzy nie próżnują i wcześniej spotkali się na naszej bazie łowieckiej w Starościnie i wykonali część z zaplanowanych prac gospodarczych  tj: przygotowali nowe miejsce pod chłodnie na tusze zwierzyny , przeprowadzili kabel zasilający i przłącz oraz wykonano szereg prac porządkowych w domku myśliwskim. Relacja foto poniżej.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.