Trening i przystrzeliwanie broni 2024

Akcja przystrzeliwania broni, obejmie w 2024 roku – tak jak w latach ubiegłych – trzy miejsca na terenie Polski tak, aby wszyscy nasi członkowie mogli skorzystać zarówno z przystrzelania, jak i treningu strzeleckiego.

Zgodnie z § 8 Rozporządzenia Ministra Środowiska w sprawie szczegółowych warunków wykonywania polowania i znakowania tusz z dnia 23 marca 2005 r.  przystrzelanie broni i trening strzelecki odbędą się 

      •  w dniu 4 maja br. (sobota)  na Strzelnicy w Suchodole o godzinie 12:00
      • w dniu 12 maja br. (niedziela)  na Strzelnicy w Puławach o godzinie 9:00
      • w dniu 8 czerwca br.  (sobota) na Strzelnicy w Hrudzie o godzinie 9:00

Po przystrzelaniu broni Zarząd Koła przewidział trening strzelecki na osiach Skeet, Trap, MOP, Zając, Dzik, Rogacz. Treningi strzeleckie w w/w terminach pomogą wyłonić Reprezentację Koła na Zawody Okręgowe oraz ścisłą Kadrę strzelecką naszego Koła.

W razie gdyby z przyczyn nie zależnych, zaplanowane przestrzelanie broni i trening nie mogły się odbyć ww. terminach o zmianach niezwłocznie poinformujemy. Mile widziane jest wcześniejsze zgłoszenie chęci swojego uczestnictwa, co pozwoli to na lepsze zaplanowanie oraz organizację przestrzelania i treningu. W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości, kolega Tomasz Osek tel. 509 908 523 służy pomocą.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.