Prośby o wsparcie finansowe w dobie COVID-19. Każdy myśliwy może się przyłączyć.

Mnożą się prośby o wsparcie finansowe. Myśliwi odpowiadają na te apele i mają już swój pokaźny wkład w walce z pandemią.

Zarząd Okręgowy PZŁ w Warszawie przekazał na walkę z pandemią darowiznę w wysokości 20 000 zł na rzecz Wojewódzkiego Szpitala Zakaźnego w Warszawie przy ulicy Wolskiej 37.

Także Zarządy Okręgowe PZŁ podejmują w tym zakresie liczne inicjatywy. Do naszego Koła dotarły między innymi następujące prośby o wsparcie:

apel Stacji Pogotowia Ratunkowego z Białej Podlaskiej

akcja ZO PZŁ w Koszalinie zbiórka na oddział zakaźny dla Szpitala Wojewódzkiego i. Mikołaja Kopernika – szczegóły na http://www.pzlowkoszalin.pl/

akcja ZO PZŁ w Lublinie na zakup respiratora jako dar od myśliwych szczegóły na http://klzeran.pl/wp-content/uploads/2020/04/Pismo-l.dz_.4712020-ZO-PZŁ-Lublin-scaled.jpg

Zarząd „Żerania” ustalił, że będzie wspierał finansowo służbę zdrowia w walce z pandemią w drodze podejmowania indywidualnych uchwał w tej kwestii ale niezależnie od tego, każdy z myśliwych może indywidualnie przekazać pieniądze na ten szczytny cel – do czego zachęcamy.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.