Jubileusz 65-Lecia Koła Łowieckiego „Żerań” w Warszawie- podziękowania

Zarząd Koła Łowieckiego „Żerań” w Warszawie pragnie złożyć serdeczne podziękowania wszystkim uczestnikom naszego Jubileuszu który odbył się w dniu 30 września br. w Janowie Podlaskim – zaproszonym gościom , członkom naszego Koła i ich rodzinom jak również artystom uświetniającym naszą uroczystość – za tak liczne uczestnictwo ( było nas ponad 150 osób ) , serdeczną i miłą atmosferę , wspólną zabawę i celebrowanie naszego 65-Lecia istnienia i działalności Koła w gronie naszej Braci łowieckiej i sympatyków łowiectwa.

Jesteśmy przekonani że ten uroczysty nastrój jaki udało się nam wspólnie wytworzyć oraz podniosłość całego Jubileuszu utwierdził nas wszystkich w przeświadczeniu , ze łowiectwo to nie tylko polowanie , lecz także cześć naszej kultury i głębokiej tradycji w szerokim tego słowa znaczeniu.

Wkrótce na naszej stronie będziemy zawieszać relacje z przebiegu poszczególnych części naszego Jubileuszu ( zdjęcia , filmy , reportaże ) – części sportowej , oficjalnej jak i z samej biesiady – z którymi do zapoznania i ponownego przeżycia tych wspaniałych chwil zapraszamy już teraz.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.