Inauguracyjne polowanie zbiorowe na kaczki – 4 września br.

W tym roku – wykorzystując czasowe poluzowanie obostrzeń- inauguracyjne polowanie na kaczki odbędzie się w formie polowania zbiorowego w dniu 4 września 2021 r. (sobota) w obwodzie nr 145 w Garbowie. Miejsce spotkania Samoklęski przy stawach godz. 17.oo . Osobą odpowiedzialną za prowadzenie polowania jest gospodarz obwodu łowieckiego Stanisław Osek. Zgłoszenia o udziale w polowaniu należy kierować do łowczego A. Rajewskiego.

Uwaga. Polujemy zbiorowo wyłącznie na stawach w Samoklęskach. Stawy w Garbowie nie są zgłoszone w tym dniu – ze względów organizacyjnych – jako miejsce polowania zbiorowego. Na stawach w Garbowie będzie można polować indywidualnie już od następnego dnia (z zachowaniem obowiązujących przepisów tj. zachowaniu minimalnej odległości od zabudowań i obowiązkowo polowania z psami). Jesteśmy w dalszym ciągu w stanie epidemii SARS COV-2 zatem prosimy o przestrzeganie obowiązujących zaleceń sanitarno-epidemiologicznych.

Przypominamy o zbieraniu łusek i wrzucanie ich do specjalnie przygotowanego pojemnika.

Po zakończeniu polowania odbędzie się uroczysty pokot na terenie naszej bazy łowieckiej w Starościnie. Serdecznie zapraszamy.

 

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.