Akcja przystrzelania broni 11 lipca br. Strzelnica w Suchodole

Po rocznej przerwie związanej z wprowadzonymi obostrzeniami w związku ze stanem epidemii , powracamy do akcji przystrzeliwania broni. Zarząd Koła zaprasza na coroczne przystrzelenie broni które odbędzie się  w dniu 11 lipca br. ( niedziela ). W tym celu w godz. od 10.00 do 13.00 zarezerwowana jest dla naszego Koła strzelnica w Suchodole k/Tarczyna.

Przypominamy że nadal obowiązują nas przepisy dotyczące zachowania reżimu sanitarnego , dlatego też chętnych do przystrzelania broni prosi się o wcześniejszy kontakt z Januszem Sasorskim w celu ustalenia dokładnego harmonogramu czasowego dla poszczególnych uczestników tej akcji.  Czynimy starania , aby podobne przystrzelanie broni  zorganizować również w terenie dla naszych członków mieszkających na poza Warszawą na terenie naszych obwodów łowieckich. O postępach tych ustaleń będziemy informować na bieżąco.

Przypominamy że zgodnie z obowiązującymi przepisami  myśliwy jest odpowiedzialny za bezpieczne używanie broni i amunicji i jest obowiązany  ( na podstawie § 8 ust. 2 rozporządzenia Ministra Środowiska w sprawie szczegółowych warunków wykonywania polowania i znakowania tusz ) do przestrzegania zasady przystrzeliwania broni co najmniej raz w roku.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.