VI edycja myśliwskiej „żerańskiej” paczki świątecznej

Zgodnie z naszą tradycją przygotowaliśmy już VI edycję „Żerańskiej” paczki świątecznej. Naszym zamierzeniem jest , aby ta paczka docierała do rodzin naszych Kolegów którzy odeszli już do Krainy Wiecznych Łowów , dla naszych zasłużonych i najstarszych Nemrodów jak i na stoły tych , którzy sympatyzują naszej polskiej Braci myśliwskiej, polskiemu łowiectwu i oczywiście naszemu Kołu Łowieckiemu „Żerań” w Warszawie.

W tym roku ze względów epidemiologicznych nie możemy zorganizować naszej żerańskiej kołowej wigilii na której co roku łamiemy się opłatkiem i składamy sobie świąteczne życzenia , zatem głownie za pomocą kurierów docieramy na czas do adresatów w całej Polsce naszej myśliwskiej świątecznej paczki.

W sumie ponad 60 paczek zostało już dostarczonych zarówno wysyłką kurierską , osobiście dla adresatów w Warszawie jak i dzięki pomocy naszej stażystce Dorotce , która dowiozła je do Janowa Podlaskiego.

Dziękujemy sponsorom dzięki którym paczka jest jak zwykle pełna nie tylko myśliwskich przysmaków. Mamy nadzieję że nasza myśliwska „Żerańska” paczka świąteczna będzie miłym akcentem dla naszego szeroko rozumianego środowiska Braci łowieckiej na  te nadchodzące Święta Bożego Narodzenia

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.