Termin wymagalności opłaty na rzecz Koła zgodnie z uchwałą WZ nr 22/2017 z dnia 22 kwietnia 2017 roku

Uprzejmie informujemy że w zakładce „Zarząd i członkowie” w pozycji „Członkowie – bilans konta” został zamieszczony aktualny na dzień 10 marca 2018 roku stan  indywidualnego konta każdego naszego członka. Prosimy o zapoznanie się z nim i ewentualną jego weryfikację u Skarbnika kolegi Jarosława Cibora.

 

Jednocześnie przypominamy że uchwalona przez Walne Zgromadzenie ( Uchwała WZ nr 22/2017 z dnia 22 kwietnia 2017 roku ) opłata na rzecz Koła w wysokości 400 zł rocznie nie jest ujęta w powyższym rozliczeniu ( termin wymagalności na dzień 15/03 ). Opłata ta – jeśli jest należna – mogła być zastąpioną poprzez wykonanie prac społecznych na rzecz Koła – potwierdzone Protokołem zgodnie z Uchwałą Zarządu nr 10.4/2017 z dnia 11 października 2017 roku ws zaliczania prac gospodarczych i prac społecznych.

 

W przypadku  gdy opłata ta jest należna ( członek Koła nie spełnia kryteriów do zwolnienia z tej opłaty lub Protokół z wykonania prac nie został dostarczony w terminie ) prosimy do doliczenia do swojego zestawienia tej opłaty i uregulowania ewentualnych swoich zobowiązań jeszcze przed zakończeniem roku gospodarczego czyli do 31 marca br.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.