Ryczałt za odstrzał sanitarny – wszyscy możemy wesprzeć inwestycję w bazę łowiecką w Syrskim Lesie

Z ogromną przyjemnością przekazujemy informację, że garbowska Brać łowiecka podjęła inicjatywę o przeznaczeniu należnego ryczałtu ze zrealizowanego odstrzału sanitarnego dzików na rzecz dokończenia budowy naszej własnej bazy łowieckiej w Syrskim Lesie w obwodzie nr 142.

Jest to bardzo szlachetna ale jakże trafna oddolna inicjatywa, która nie może się zakończyć inaczej jak pójściem w ślady garbowskiej naszej społeczności przez pozostałą część naszej żerańskiej Braci łowieckiej. To „Garbowiacy” którzy tak naprawdę w mniejszym stopniu korzystają z bazy łowieckiej na swoim terenie niż pozostała przyjezdna Brać łowiecka,  daje jasny przekaz innym, jak można dla naszego wspólnego dobra przeznaczyć należne środki ryczałtowe.

W imieniu całego zarządu składamy podziękowania za ten gest i liczymy na podobne zachowanie całej naszej żerańskiej myśliwskiej społeczności. Deklaracje o podjęciu decyzji przekazania należnego ryczałtu w formie darowizny na rzecz Koła z przeznaczeniem na dokończenie  budowy naszej nowej bazy łowieckiej po potrąceniu zaliczki na podatek dochodowy należy przekazać Skarbnikowi.

Dzięki temu my wszyscy w ten jakże prosty sposób możemy dołożyć swoją cegiełkę w budowę Bazy łowieckiej w Syrskim Lesie w obwodzie nr 142.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.