Regulamin korzystania z domku myśliwskiego i bazy łowieckiej

  1. Każda osoba korzystająca z infrastruktury domku myśliwskiego ma obowiązek wpisania się do Rejestru pobytu na bazie myśliwskiej wypełniając wszystkie rubryki. O zakończeniu pobytu należy powiadomić Gospodarza bazy łowieckiej.
  2. Wszystkich korzystających z bazy łowieckiej obowiązuje ta sama żelazna zasada – pozostawienie po sobie ładu i porządku a jeśli tak nie jest , osoba zastająca nieporządek ma obowiązek wpisania stosownej uwagi do Rejestru pobytu. Gospodarz ma prawo do akceptacji lub nie porządku po zakończeniu pobytu przez myśliwego.
  3. Obowiązuje całkowity zakaz trzymania zwierząt wewnątrz budynku domku myśliwskim. Psy trzymane są na zewnątrz w przygotowanych ocieplonych kojcach przez Koło lub klatkach zabezpieczonych we własnym zakresie przez właścicieli psów. Każdy właściciel psa ma obowiązek posprzątania kojca lub miejsca przybywania psa po zakończeniu pobytu na bazie łowieckiej.
  4. Obowiązuje całkowity zakaz palenia tytoniu wewnątrz budynku domku myśliwskim.
  5. Biorąc pod uwagę zasadę dobrego wychowania i szacunku do innych osób należy przestrzegać zachowania miru domowego tak , aby zagwarantować innym możliwość wypoczynku przebywającym w tym samym czasie w domku myśliwskim.
  6. Wszelkie powstałe szkody na majątku bazy myśliwskiej z winy przebywającego pokrywa sprawca.
  7. Każda osoba niezależnie od długości pobytu w domku myśliwskim dobrowolnie uczestniczy w pokryciu częściowych kosztów jej eksploatacji w tym również zabezpieczenia środków czystości i sprzątania całego obiektu po zakończaniu pobytu w wysokości minimum 20 zł/osobę.
  8. Istnieje możliwość zarezerwowania domku myśliwskiego na imprezy okolicznościowe i rodzinne przez naszych członków i ich rodziny. O rezerwacji bazy myśliwskiej na te cele decyduje Łowczy za pośrednictwem Gospodarza bazy łowieckiej. Warunkiem jest sfinansowanie sprzątania całego domku myśliwskiego oraz zakup karmy lub drewna kominkowego w ilości zależnej od liczby osób i czasu trwania imprezy.

Powyższy regulamin został przyjęty uchwałą zarządu z dnia 3 lipca br. i obowiązuje od momentu podania go do wiadomości w bazach  we wszystkich obwodach  łowieckich.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.