Prośba do Kół Łowieckich – wniosek o udział w konsultacjach społecznych

Witam serdecznie,

Zwracam się z gorącą prośbą do Koleżanek i Kolegów po strzelbie, aby w chwili największego kryzysu naszej organizacji zewrzeć wszystkie szyki i podjąć zmasowane działania, w celu obrony naszych interesów, jako grupy społecznej zajmującej się ważnym działam gospodarki narodowej.

W tym celu oprócz oczywistej konieczności czynnego włączenia się w akcję protestacyjną wraz z rolnikami, należy podjąć również działania na innych polach.

Poniżej zamieszczamy wniosek do Ministerstwa Klimatu, o dopuszczenie do udziału w konsultacjach społecznych na tych samych zasadach na jakich dopuszczone zostały do nich organizacje pseudoekologów. Wniosek ten może wypełnić w imieniu Koła Łowieckiego Zarząd Koła zgodnie z reprezentacją i przesłać skan na adres mailowy wskazany w treści pisma. Dla pewności sugeruję przesłać pismo w wersji papierowej w oryginale listem poleconym za zwrotnych potwierdzeniem odbioru (wiadomo maile myśliwych mogą wpaść w spam). Adres do korespondencji papierowej:

Ministerstwo Klimatu i Środowiska

Sz. P. Mikołaj Dorożała
Podsekretarz Stanu
Główny Konserwator Przyrody
ul. Wawelska 52/54
00-922 Warszawa

Wniosek do Ministra w wersji pdf

Proszę też o przesyłanie treści wiadomości wraz z załączonym wnioskiem do jak największej liczby kół łowieckich.

Poniżej przesyłam również link do petycji w sprawie odideologizowania Ministerstwa Klimatu i Środowiska, proszę o szerokie rozdystrybuowanie tej petycji, nie tylko wśród myśliwych, ale również wśród rodzin, przyjaciół i sympatyków łowiectwa. Wielotorowe, zmasowane działania spowodują że będziemy zauważeni. (link należy skopiować i wkleić w przeglądarkę) Po podpisaniu petycji można ją udostępniać z telefonu poprzez whatsup i mesenger.

https://www.petycjeonline.com/petycja_o_odideologizowanie_ministerstwa_klimatu_i_rodowiska

Bardzo istotną kwestią jest to, że powyższą petycję można podpisać nie wyrażając zgody na publikację danych, co jest jednoznaczne z anonimowością podpisującego. Dla wielu osób jest to bardzo istotna sprawa, którą należy podnosić.

Bardzo proszę o informację zwrotną od zarządów Kół Łowieckich, które zdecydowały się podjąć rękawicę w obronie naszych wspólnych interesów.

Z myśliwskim pozdrowieniem Darz Bór

Agata Pawlak-Molewska
Prezes Koła Łowieckiego Polskie Diany
Delegat Koła na OZD
Delegat na KZD

Darz Bór koleżanki i koledzy!

Jak widzicie nastały bardzo trudne czasy dla łowiectwa. Bez pełnego zjednoczenia i podjęcia właściwych kroków nie będziemy w stanie się obronić. Zwracamy się więc do Was z gorącą prośbą o zbieranie podpisów pod naszą wspólną petycją, którą złożymy na ręce Donalda Tuska.

Petycję w wersji elektronicznej znajdziecie tutaj: https://www.petycjeonline.com/petycja_o_odideologizowanie_ministerstwa_klimatu_i_rodowiska#form

Petycję w wersji do wydruku znajdziecie w załączniku tego maila. Zebrane podpisy w formie papierowej prosimy przesyłać na adres:

Instytut Analiz Środowiskowych

ul. Gen. Jana Henryka Dąbrowskiego 24/10

42-200 Częstochowa

Petycja o odideologizowanie MKiŚ

Zwyciężymy tylko zjednoczeni

Społeczny Komitet Protestacyjny „Wspólna sprawa”

 

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.