Porządki terenu bazy łowieckiej w Janowie Podlaskim

W minioną sobotę nowy Gospodarz Bazy łowieckiej w Janowie Podlaskim Paweł Oleksiuk zorganizował dzień czynu społecznego. Celem było uporządkowanie terenu wokół domku myśliwskiego , w którym trwa inwestycja jego rozbudowy i ocieplenia.

Na uwagę zasługuje prawie stu procentowa obecność naszej terenowej Braci łowieckiej. Szkoda tylko że o tej pięknej akcji dowiedzieliśmy się przypadkiem będąc na miejscu , bowiem wcześniejsze powiadomienie o tej cennej inicjatywnie zgromadziłoby na pewno szersze grono naszych członków.

Po kilku godzinach pracy teren naszej bazy zmienił się nie do poznania – z placu budowy na teren ,  gdzie widzi się że ma on właściwego Gospodarza. Kierujemy zatem słowa podziękowania pod adresem Pawła jak i wszystkich uczestników akcji robienia porządków na naszej bazie i liczymy na większa koordynację  z zarządem podobnych działań w przyszłości , aby udzielić odpowiedniego wsparcia tej cennej inicjatywie.

Pisząc relacje z tego pracowitego dnia z nieukrywaną satysfakcją chcemy podzielić się widokiem naszego stawu na Kotlince , który pomimo tak krótkiego czasu pięknieje z miesiąca na miesiąc. Po raz kolejny został on zarybiony – ostatnio zostały wpuszczone jesiotry i węgorze.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.