Komunikat ZO PZŁ w Warszawie

W związku z sytuacją kryzysową związaną z wystąpieniem na terenie naszego kraju choroby COVID-19, mając na uwadze troskę o bezpieczeństwo zdrowotne, zgodnie z rekomendacją Łowczego Krajowego, Zarząd Okręgowy PZŁ w Warszawie, zawiesza na terenie okręgu warszawskiego, wszelkie wydarzenia i przedsięwzięcia organizacyjne o charakterze łowieckim.

Biuro ZO PZŁ w Warszawie od dnia 16 marca 2020 roku do odwołania, przechodzi w system pracy w sytuacji zarządzania kryzysowego.

Siedziba tutejszego zarządu okręgowego przy ul. Szymczaka 5, 01-227 Warszawa, będzie zamknięta dla interesantów. Wyłącznie sprawy związane z uzgadnianiem Rocznych Planów Łowieckich, z uwagi na konieczność złożenia fizycznego podpisu na druku oraz terminowość, załatwiane będą w siedzibie zarządu okręgowego, od poniedziałku do piątku,

w godzinach 10:00 – 13:00.

Prosimy o kierowanie wszelkiej korespondencji za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres zo.warszawa@pzlow.pl

Pracownicy biura przechodzą na zdalny tryb pracy. Prosimy o kontakt drogą elektroniczną zgodnie z danymi dostępnymi w zakładce kontakt na stronie http://www.pzl.waw.pl/

Dalsze informacje, zalecenia i ewentualne prośby będziemy przekazywać i publikować na bieżąco.

Z góry przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikłe z nadzwyczajnej sytuacji.

Do zarządów kół łowieckich zwracamy się z prośbą o rozważenie, w zależności od rozwoju sytuacji, planowania sprawozdawczo-wyborczych walnych zgromadzeń kół w terminach późniejszych niż kwiecień br.

Z łowieckim pozdrowieniem
Darz Bór
Jan Danyłow

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.