Informacja ws. manifestacji w dniu 6 marca 2018 roku

Informacja rozsyłana przez ZO PZŁ ws. jutrzejszej manifestacji w obronie polskiego łowiectwa – z prośbą o ewentualne zapoznanie członków Kół i wg uznania zajęcie stanowiska przez każdego zainteresowanego.

Jutro, w dniu 6 marca (wtorek) w Sejmie RP odbędzie się głosowanie nad nową ustawą Prawo Łowieckie bardzo niekorzystną dla środowiska myśliwskiego. Dlatego też od godziny 10 : 00 przed gmachem Sejmu odbędzie się Manifestacja Myśliwych – wspólna, bez jakichkolwiek podziałów, bez polityki – przeciwko wydłużeniu odległości strzału od zabudowań do 250 m, zakazie udziału dzieci do 18 roku w polowaniach, zakazie szkolenia psów i sokołów na żywych zwierzętach, za samorządnością w PZŁ i poszanowaniem myśliwych.Polski Związek Łowiecki wspiera tą Manifestację, która służy obronie polskiego łowiectwa.

Dlatego też bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich myśliwych którym na sercu leży przyszłość naszego hobby. Za obecność z góry bardzo serdecznie dziękujemy.

2 komentarze do “Informacja ws. manifestacji w dniu 6 marca 2018 roku”

  1. Najwyższy czas aby przeciwstawić się ekologicznym oszołomom usiłującym zlikwidować polskie łowiectwo. Idę na manifestację i mam nadzieję spotkać liczną reprezentacje Koła ŻERAŃ.
    Darz Bór

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.