Informacja dot. odbióru hologramów do legitymacji PZŁ

Zgodnie z informacjami z większości Zarządów Okręgowych PZŁ , w trosce o nasze zdrowie, zwrócono się do Kół Łowieckich z prośbą aby odbiór hologramów do legitymacji PZŁ dla członków kół łowieckich, odbywał się jednoosobowo przez członka Zarządu danego koła. Zastosowanie się do powyższej prośby miało pozwolić na zminimalizowanie liczby interesantów w biurze Zarządu Okręgowego PZŁ i w efekcie pozwoli sprostać wymogom dot. przeciwdziałaniu rozprzestrzenia się wirusa SARS COV-2.

Niestety w ten sposób ryzyko zakażenia wirusem SARS COV-2 zostaje przeniesione na osobę z Zarządu Koła która miałaby odebrać hologramy i je dystrybuować pośród członków Koła – na co nie ma zgody pośród członków Zarządu KŁ „Żerań”.

Informujemy że składka PZŁ na rok 2021 została opłacona w terminie zgodnie z otrzymanymi listami z ZO PZŁ , a zasady odbioru hologramów są następujące:

członkowie okręgu warszawskiego – w uzgodnieniu z ZO PZŁ w Warszawie 50 % hologramów zostało odebranych w dniu dzisiejszym a osoby dla których są one przeznaczone zostały powiadomione mailowo o bezpiecznym sposobie ich dystrybucji. Pozostałe osoby proszone są o osobisty odbiór hologramów w siedzibie ZO PZŁ w Warszawie.

członkowie pozostałych okręgów zgodnie z miejscem zamieszkania naszych członków terenowych – odbiór osobisty w siedzibach ZO PZŁ zgodnie z miejscem zamieszkania.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości co do wysokości opłaconej składki lub braku jej opłaty proszę o bezpośredni kontakt ze Skarbnikiem Koła. Jednocześnie przypominamy że :

zgodnie z §24 ust. 3 Statutu PZŁ

… „Członkowie Zrzeszenia , należący do więcej niż jednego koła łowieckiego, wskazują właściwemu zarządowi okręgowemu koło łowieckie, za pośrednictwem którego będą uiszczać składki członkowskie na rzecz Zrzeszenia” …

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.