Coroczne przystrzelanie – broń kulowa 28 kwietnia br.

Zarząd Koła zaprasza na coroczne przystrzelenie broni kulowej które odbędzie się  w dniu 28 kwietnia br. ( sobota ). W tym celu w godz. od 9.00 do 12.00 zarezerwowana jest dla naszego Koła strzelnica FSO w Warszawie ul. Jagiellońska 88, hala 10B ( Wjazd od ul. Kotsisa – skręcić przy stacji Orlen za bramą wjazdową na te ren FSO należy kierować się w lewo )

Dokonamy próbnych strzałów w obecności instruktorów strzelectwa , którzy przedtem udzielą instruktażu z zakresu bezpiecznego posługiwania się bronią.

Przypominamy że zgodnie z obowiązującymi przepisami  myśliwy jest odpowiedzialny za bezpieczne używanie broni i amunicji i jest obowiązany  ( na podstawie § 8 ust. 2 rozporządzenia Ministra Środowiska w sprawie szczegółowych warunków wykonywania polowania i znakowania tusz ) do przestrzegania zasady przystrzeliwania broni co najmniej raz w roku.

Coroczne przystrzelanie boni śrutowej będzie zorganizowane na strzelnicy myśliwskiej w Suchodole k/Tarczyna  jeszcze przed otwarciem sezonu na kaczki.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.