Bażanty w wolierze na bazie myśliwskiej w Janowie Podlaskim

Z przyjemnością i satysfakcją informujemy , że nasza nowa woliera na bażanty na bazie myśliwskiej w Janowie Podlaskim została po raz pierwszy zasiedlona a tym samym oficjalnie otwarta.

Pierwsza partia bażantów w ilości 150 sztuk została wpuszczona w dniu 28 sierpnia br. Tym samym została zakończona z sukcesem inwestycja , która oprócz zasadniczego celu poprawy introdukcji bażanta w łowisku , będzie cieszyć oko każdego przebywającego na naszej bazie łowieckiej w Janowie Podlaskim.

Szczególne podziękowania kierujemy do lokalnej Braci łowieckiej za ich dotychczasowe zaangażowanie i wkład pracy oraz tym kolegom , którzy podczas dnia prac gospodarczych w dniu 22 lipca br. zapoczątkowali jej budowę.

To już druga nasza woliera na bażanty , pierwsza działa od kilku lat w obwodzie łowieckim w Garbowie.

2 komentarze do “Bażanty w wolierze na bazie myśliwskiej w Janowie Podlaskim”

  1. W przeszłości puszczaliśmy Bażanty i niewiele ich pozostało. Bardzo ważna jest redukcja drapieżników i karmienie, szczególnie w zimie. Bądźmy optymistami oby nie wyszło, jak mówiono, że to karma dla lisów.

  2. Bażanty zapewne wzmocnią atrakcyjność janowskiego obwodu. Gratulacje i podziękowania dla realizatorów tego niełatwego przedsięwzięcia. Ale czy smak dziczej kiełbaski zastąpi rosołek i ile można dyskutować przy takiej przekąsce.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.